Tel.: +420 776 685 005

Miracletox

MIRACLETOX / CELLSTORY – Plus Cellplant MESO-CARE PROGRAM

Speciální profesionální péče o vaši pokožku CELLSTORY – ošetření v salonu

Sbohem vrásky!

Sbohem akné!

Sbohem pigmentové skvrny!

Seznamte se s exkluzivní technologií Microspear – technologie tekutých jehel.

Mikroskopické jehly mají zásadní funkci v rámci ošetření MIRACLETOX a CELLSTORY. Díky této technologii se ostatní biologicky aktivní látky v produktech dostávají do hlubších vrstev pokožky, kde mohou ovlivňovat procesy, které řídí zevní stárnutí pleti nejen přímo, ale i nepřímo přes aktivaci buněčných receptorů.

Oproti běžné kosmetice, která je už z podstaty povrchová, MIRACLETOX/CELLSTORY ovlivňuje široké spektrum procesů v kůži  a především koriguje a vyhlazuje vrásky, zároveň řeší i nesjednocený tón pleti a řadu dalších negativně vnímaných procesů.

3 kroková domácí péče MIRACLETOX Perfect Home Care

Hlavní složky MIRACLETOX / CELLSTORY:

Tox ampule s Microspear

Nový koncept Tox ampule s Microspear a mořskou multi-kapslí. Zajištuje vlhkou a pružnou pokožku. Podporuje zesvětlení pleti a účinně bojuje proti vráskám, hojí akné. Je dermatologicky testováno.

Cell Amino komplex

Kosmetika obsahuje přes 20 druhů aminokyselin. Aminokyseliny působí blahodárně na pleť, pokožka je hydratované, svěží a mladistvější.

Kmenové buňky

Ampulky obsahují roztok pro kultivaci kmenových buněk rostlin a 3GF (EGF / IGF / FGF)

3 hlavní ingredience

YELLOW CALMING COMPLEX – tento komplex je tradičně používán pro své protizánětlivé, antioxidační a antimikrobiální schopnosti. Žlutý uklidňující komplex je součástí nejen Cellstory produktů, ale i ampule Miracletox, krému a masky, poskytuje silný uklidňující a chladivý účinek na pokožku.