Líčení | Salon de Beauté

Líčení

Domů > Líčení

ZUII organic - bio kosmetika z květů v bio kvalitě
Vyvážené receptury z bio okvětních lístků, obohacené ošetřujícími oleji, rostlinnými výtažky a minerálními pigmenty budou vaši pokožku hýčkat. Pleti dodají živiny a podporují její přirozenou krásu.
Nadčasová a neustále se vyvíjející barevná paleta kosmetiky uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Každý odstín má svoji recepturu.
Složení každého výrobku tvoří minimálně z 95-97% certifikované okvětní lístky Růže damašské, poupata jasmínu a květy heřmánku v bio kvalitě. Bio kosmetika ZUII organic není testována na zvířatech a neobsahuje žádné suroviny z ropy ani další syntetické přísady (PEG, PG, SLS....), mastek, nano částice, konzervační látky (parabeny) nebo geneticky modifikované složky.

 

Průvodce líčení v 8 krocích:

  1. krok Příprava pleti - podkladová báze zanechá pleť hydratovanou a hladkou, bez optických nedokonalostí, pro usnadnění aplikace make-upu.
  2. krok Korekce - sjednotit tón pleti pomůže korekční podkladová báze. Dokonalé krytí nedokonalostí zajistí korektor.
  3. krok Základní make-up - tekutý make-up aplikujte pomocí houbičky nebo štětce na make-up. Matného efektu dosáhnete použitím pudru, který se aplikuje kabuki štětcem.
  4. krok Kontury - zvýrazněte lícní kosti pomocí tvářenky, nebo jim dopřejte jas a lesk pomocí rozjasňovače.
  5. krok Oči - základní oční stín naneste na celé víčko (vynechte nadočnicový oblouk). Tmavé stíny prohloubí pohled a pomohou dotvořit tvar mandlového oka. Světlé stíny pomohou rozzářit a otevřít oko nanesením na vnitřní koutek oka a pod obočí.
  6. krok Dokončení líčení oka - horní oční linku namalujte tužkou na oči. Pomocí očních stínů naneste požadovanou barvu na spodní oční linku zkoseným štětečkem na linky. Naneste rovnoměrnou vrstvu řasenky na oko a nechte dostatečně dlouho zaschnout.
  7. krok Obočí - zvýrazněte a vytvarujte obočí měkkou tužkou na obočí s unikátní zkousenou tuhou pro snadnou aplikaci.
  8. krok Rty - vnější okraj obtáhněte korekční tužkou. Naneste na rty rtěnku nebo ji aplikujte pomocí štětečku. Pro lesklý efekt přetřete rty leskem na rty.