Ericson Laboratoire | Salon de Beauté

Ericson Laboratoire

Domů > Ericson Laboratoire

Proč Ericson Laboratoire?

Ericson Laboratoire poskytuje kompletní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální programy pro každého klienta. Všechny kosmetické řady nabízí produkty i na domácí péči, které podporují efekt profesionálního ošetření.
Objevte svět krásy Ericson Laboratoire!
 • 15 způsobů ošetření obličeje
 • 9 způsobů ošetření těla
 • Kompletní řada nutričních doplňků
 • Dynamický marketing – minimálně dvě nové řady ročně

Pro koho je koncept beauty terapie Ericson Laboratoire určen? „Nechirurgický“ beauty koncept je díky své rychlé účinnosti určen všem.
 • Hledajícím ryzí metodu péče o pokožku obličeje a těla s viditelnými a dlouhotrvajícími výsledky bez nutnosti lékařských zákroků
 • Před a po chirurgických zákrocích, pro zlepšení a prodloužení jejich výsledků
 • Pro blahodárné relaxační účinky nejen pro tělo, ale i mysl.

Přečtěte si více o historii Ericson Laboratoire (zde)

ERICSON LABORATOIRE

Dlouhá a úspěšná historie…

Profesor Ericson, původem švédský lékař, se v padesátých letech přestěhoval do Francie. Tento biolog a vědec byl studentem profesora Alexise Carrela, významného biologa, který byl v roce 1912 oceněn Nobelovou cenou za medicínu.

Profesor Ericson první část svého profesního života pracoval v nemocnicích jako chirurg, kde pomocí placentárních buněk léčil těžké spáleniny a pooperační jizvy. Nové možnosti v oblasti kosmetiky se mu otevřely, když se setkal s kvalifikovanou kosmetičkou, Madame Dumartin - Jardat, později Madame Ericsonovou. Byla ohromená manželovými schopnostmi a nabídla mu, aby léčil problémy pleti jejich klientek. On vyvinul přípravky speciálně pro její salón. Výsledky byly velkolepé a vysoko nad jejich očekávání. V roce 1962 tento pár otevřel první kosmetické centrum Ericson, kde profesor uvedl do praxe svoji „buněčnou terapii“ – slavnou švýcarskou metodu léčení, spočívající na extraktech živých buněk.

V kosmetickém saloně Ericson se prováděly pouze vnější aplikace. Použití placentárních extraktů umožňovalo velice efektivně léčit poškození kůže (jizvy, vrásky, mdlou pleť, atd.). Tento salon se stal brzy velmi oblíbeným tehdejší pařížskou elitou (slavné herečky, ženy politiků a velmožů). Firma Ericson Laboratoire dodnes stále distribuuje některé přípravky zavedené už tehdy profesorem Ericsonem.

Naneštěstí v roce 1972 Madame Ericson zemřela při autonehodě. Pokud byl profesor Ericson prvotřídní vědec, tak Madame Ericson vlastnila výborné manažerské a obchodní schopnosti. Po její smrti profesor Ericson nebyl schopen převzít veškeré činnosti mladé a prosperující společnosti, a v důsledku toho firma na delší dobu zklidnila svoji aktivitu.

Nový elán dala firmě v roce 1983 další žena, Madame Lydie du Martin, rodinná přítelkyně Ericsonů. Tato kvalifikovaná farmaceutka, podnikatelka i vědkyně spolu s profesorem Ericsonem úspěšně vypracovala image a marketingový profil značky a vztyčila národní distribuční strukturu v profesionálních salonech.

V roce 1993 byla značka převzata přední finanční skupinou, a ta založila mezinárodní distribuci v obrovském měřítku.

Struktura distribuce

Na francouzském trhu se Ericson prodává více než v 600 beauty centrech vybraných podle jejich odbornosti. Prodej zajišťuje i největší síť francouzských hotelů, Ericson je vedoucí značkou v 6 lázeňských Thalassoterapy Centrech. Produkty Ericson Laboratoire jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích.

Všechny výrobky Ericson Laboratoire procházejí přísnou kontrolou mezinárodní posudkové laboratoře, mají certifikáty bezpečnosti a nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně hodnocena.

Dnes je mezinárodní koncept péče o pleť Ericson Laboratoire distribuován v 70 zemích světa.

Concept Multiterapie

Od medicíny k beauty terapii

Profesor ERICSON byl jedním z prvních vědců Francie, který použil metodu buněčné terapie. Tato klinická metoda švýcarského původu spočívá ve využití buněčných extraktů. V souladu s tímto klinickým přístupem se stávají součástí konceptu beauty terapie Ericson Laboratoire nejnovější objevy vědy, jakmile se objeví na trhu. Používané aktivní složky mořského, fytobiologického, nebo biotechnologického původu jsou charakteristické nevšední koncentrací i svým samotným charakterem.

V čem spočívají hlavní trumfy Ericson Laboratoire?

Vědecká, inovativní a vysoce účinná kosmeceutika:

Veškeré aktivní složky používané v Ericson Laboratoire, které vyvinuli vědečtí pracovníci, vykazují značný stupeň technické vyspělosti: mražené buněčné extrakty, enzymy Bio Tech, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroj energie GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Všechny tyto účinné molekuly znamenají v oblasti produktů péče o pleť velmi významnou inovaci.

Pro koho je koncept beauty terapie Ericson Laboratoire určen?

„Nechirurgický“ beauty koncept, je díky své rychlé účinnosti určen všem:

 • hledajícím ryzí metodu péče o pleť obličeje nebo o kůži těla s viditelnými a    dlouhotrvajícími výsledky bez nutnosti lékařských zákroků
 • po chirurgických zákrocích; pro zlepšení a prodloužení jejich výsledků
 • pro maximální relaxační zážitky s efektivními výsledky na kůži

Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení v duchu konceptu multiterapie

 • 15 způsobů ošetření obličeje
 • 9 způsobů ošetření těla
 • Kompletní řada nutričních doplňků
 • Technicky vyspělé stroje pro krásu
 • Kosmetická inovace uplatňující medicínský přístup ke kráse
 • Dynamický marketing se spouštěním dvou akcí ročně (září – únor)
 • Bezpečnost produktů (certifikáty bezpečnosti, testy dráždivosti)
 • V roce 2010… všechny pleťové preparáty bez parabenů 

FRESH CAVIAR

BOHATÝ POTENCIÁL ČERSTVÝCH KAVIÁROVÝCH BUNĚK

KAVIÁR je VZÁCNÁ a CENNÁ látka, bohatá na výživné látky, které se nazývají VITELLUS (z latinského „vita“, tj. „život“) a jsou nezbytné pro vývoj a stavbu životně důležitých struktur. Vitellus obsahuje převážně fosfolipidy a fosfoproteiny (životně důležité složky buněčných membrán všech živých organismů).

Čerstvé KAVIÁROVÉ buňky obsahují výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny.

Aminokyseliny jsou prvky, z nichž se tvoří bílkoviny, které samy o sobě představují konečné „stavební kameny“ všech buněk v organismu. V těle se vyskytuje 20 aminokyselin, přičemž některé z nich, jako je isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan a valin, si tělo nedokáže syntetizovat a musí je získávat z exogenního zdroje. Proto se nazývají „esenciální“.

Kožní buňky podle svých potřeb asimilují všechny metabolické prekurzory obsažené v kaviáru.

KAVIÁR tudíž obsahuje všechny životně důležité zdroje potřebné pro mladistvou pleť.

Představuje alternativu k placentárním extraktům, které se kdysi používaly jako součást známé švýcarské buněčné terapie.

Tato luxusní péče obsahuje extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami, který představuje absolutně znamenité působení. Produkty neobsahují chemické konzervanty, a proto není narušena struktura kaviárových buněk. Jedině čerstvé kaviárové buňky, obsahující 8 esenciálních aminokyselin, mají schopnost okamžitě pronikat do pokožky.

Tato procedura je určena pro ženy a muže, které požadují tu nejvyšší kvalitu, a je zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Jedná se o zásadní doplněk jakékoliv péče o pleť proti stárnutí. Vhodné od 25 let.

Doporučuje se i pro vysoce reaktivní pleť. Přípravky jsou bez parfemace, bez zápachu a uchovávají se v ledničce. 

HYDRA CLINIC

INOVATIVNÍ PÉČE V BOJI PROTI SUCHOSTI A DEHYDRATACI 

Suchostí pleti trpí 90% žen- a pro většinu z nich to znamená zásadní problém. Stárnutí, působení prostředí, znečištění, kouření a opakovaná expozice na slunci – to vše jsou faktory, které kůži každý den poškozují a narušují mechanismus hydratace. Nedostatečně hydratovaná pleť ztrácí pružnost, elasticitu a dochází k tvorbě jemných linek a vrásek.

Na základě nejnovějšího vědeckého výzkumu vyvinuli v Ericson Laboratoire vysoce účinnou léčebnou řadu s intenzivním hydratačně - výživným působením a s maximální regenerační schopností, která využívá 4 klinické technologie z biomedicíny.

Je obohacena o INTELIGENTNÍ HYDROLIPIDY, které dokáží upravovat míru hydratace kůže v závislosti na vlhkosti prostředí. Díky využití TECHNOLOGIE AQUAPORINŮ (Nobelova cena za chemii v roce 2003) pomáhá kůži v tom, aby čerpala vodu z vlastních rezerv. Usnadňuje epidermální rekonstrukci poškozené kůže díky tomu, že obsahuje SAMOREGULUJÍCÍ FYTO-KOMPLEX. Zajišťuje dlouhotrvající hydratační účinek tím, že reprodukuje účinek KOŽNÍ NÁPLASTI.

Energy Lift

INOVATIVNÍ A PŘEKVAPIVÁ METODA!

NECHIRURGICKÝ LIFTING - BEZINJEKČNÍ VYPLŇOVÁNÍ VRÁSEK

O 10 let mladší za 42 dní!

Toto silné, nechirurgické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury obličeje tím, že v sobě slučuje dva různé účinky.

1. krok: MORFOVYPLŇUJÍCÍ MASKA + MORFOVYPLŇUJÍCÍ SÉRUM. Společnost ERICSON LABORATOIRE inspirovaná metodami kosmetické chirurgie nabízí pro vyplnění hlubokých vrásek patentovanou, neinvazivní techniku „vyplňování“, která využívá materiály, jež jsou plně biokompatibilní.

2. krok: MORFOZEŠTÍHLUJÍCÍ MASKA + MORFOZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM skýtá obdivuhodné působení. Atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje „těžkopádné“ oblasti. Je třeba upozornit na specifický účinek jeho aktivní složky, která snižuje tvorbu tukových buněk a napomáhá syntéze nového kolagenu. Vynikající výsledky na krku prostřednictvím stimulace fibroblastů a viditelné zpevňování ochablých oblastí. Ihned pocítíte tonizující účinek!

Prožití dvojitého velmi příjemného pocitu: Pocítíte dvojitý účinek s úplně odlišnými, ale velmi příjemnými pocity, vyvolanými dvěma komplementárními tepelnými maskami:

-    MORFOVYPLŇUJÍCÍ MASKA: ŠETRNÉ OSVĚŽENÍ

      Odstraňuje městnání v dutinách, zmírňuje bolest hlavy, uvolňuje oblast kolem očí a na čele.

-    MORFOZEŠTÍHLUJÍCÍ MASKA: ŠETRNĚ HŘEJIVÝ ÚČINEK

      Rozpouští tuk, uvolňuje čelist a krk.

 

Feminity

Aplikace objevu, který získal Nobelovu cenu za medicínu v roce 2007 za kmenové buňky.

Ošetření nesoucí název Feminity je vysoce účinnou nabídkou Ericson Laboratoire.

Tato procedura je jakožto primární součást preventivní péče o pleť proti stárnutí určená pro všechny ženy ve věku od 25 let až do menopauzy.

Touto péčí zachováváme mladistvý vzhled a ženskost, díky dvěma preventivním účinkům, jejichž cílem je vyvážit nesprávnou funkci dvou klíčových mechanismů:

 1. Obnova hormonální rovnováhy pleti
Fytohormony jsou rostlinné aktivní složky, jejichž chemická struktura se velmi podobá struktuře lidských hormonů. Pomocí nich řešíme hormonální nerovnováhy ovšem bez rizika, jelikož naše tělo je využije a vyloučí z těla ven.

2. Ochrana kmenových buněk
V epidermis jsou kmenové buňky zdrojem obnovy a regenerace kožní tkáně. Chráníme kmenové buňky aktivací dvou bílkovin (Survivin a Sirtuin).  Survicode aktivní složka získaná biotechnologickými postupy. Má schopnost obnovovat syntézu survivinu a prodlužovat tak jeho ochrannou roli vzhledem ke kmenovým buňkám. Tím dochází k odsunutí stárnutí kmenových buněk.

 Jedná se o inovativní kód proti stárnutí, který působí proti účinkům času na kožní a epidermální buňky a zaručuje tak jedinečný regenerační potenciál
.

Kosmetická ošetření Ericson Laboratoire

Ošetření BIOPTIC 30 min.  690,-kč

Ošetření očních kontur

Intenzivně působí proti vráskám, váčkům, tmavým kruhům

Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a bezesporu představuje nejjemnější část obličeje. Oční kontury jsou nucené snášet nejrůznější zátěže: často silný make-up, intenzivní světlo (neonové osvětlení v kancelářích a obchodech, čelní světla aut, počítačové obrazovky). Navíc oko velmi rychle reaguje na únavu a její účinky lze na pleti pozorovat tvorbou kruhů nebo váčků pod očima. Proto oblast kolem očí vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. S cílem tento požadavek naplnit společnost Ericson Laboratoire vyvinula specifické produkty, které umožňují ošetřit již viditelné problémy: vrásky, tmavé kruhy pod očima, otoky  víček nebo oční váčky.

Ošetření ACTI-BIOTIC 60min. 1490,-kč

Anti-hormonální ošetření smíšené, mastné pleti a pleti náchylné k akné.

Stimulace vlastních přirozených antibiotik kůže

Regulace androgenních hormonů, detoxikace kůže

Seboroická regulace, matující účinek pro lesklou pleť

Řešení všech problémů smíšené, mastné a aknetické pleti žen, mužů a mladistvých všech věkových kategorií. Do zmíněné řady produktů péče o pleť byly přidány silné aktivní složky, které nabízejí specifické účinky:

Čistící, antihormonální, antibakteriální, detoxikační, matující, hydratační a zklidňující.

Aktivní látky: DERMAPUR, ACNET, BIODEXTROL, PHYCOSACHARIDE AC

Ošetření  HYDRA CLINIC  90 min. 1790,-kč

4 nejnovější klinické technologie z biomedicíny

INTELIGENTNÍ HYDROLIPIDY – efekt „molekulární houby“

TECHNOLOGIE AQUAPORINŮ (AQP-3) – Nobelova cena za chemii v roce 2003

SAMOREGULUJÍCÍ FYTOKOMPLEX – rekonstrukce poškozené kůže

KOŽNÍ MIKRONÁPLASTI – nový komplex pro dlouhotrvající hydrataci

Inovativní hydratační a vyživující péče pro ženy a muže všech věkových kategorií, která je výsledkem technologického a vědeckého výzkumu. Čtyři nejnovější látky z biomedicíny pro účinnou hydrataci, hojení a regeneraci. Aplikace objevu oceněného Nobelovou cenou za AQUAPORINY.

Ošetření BIO-PURE 90min.  1790,-Kč

KYSLÍKOVÁ TERAPIE PLETI

DYNAMIKA BUNĚČNÉ OXYGENACE

OCHRANNÝ ŠTÍT PROTI ZNEČIŠTĚNÍ – ZACHYTÁVÁNÍ ŠKODLIVÝCH LÁTEK – NEUTRALIZACE TOXICKÝCH MOLEKUL

Oxydační péče pro pleť vystavenou nežádoucím škodlivým účinkům městského znečištěného ovzduší s nedostatkem kyslíku určená pro ženy a muže všech věkových kategorií.

Pokrokové technologie v nové řadě BIOPURE zajišťují tu pravou „léčbu kyslíkem“ při jeho nedostatku se současným působením proti škodlivým látkám v ovzduší. Unikátní péče zlepšením buněčného transportu kyslíku, při jeho snížené hladině v ovzduší, podporuje produkci kolagenu a elastinu, hojení ran a buněnčnou regeneraci. Stimulací buněčného metabolismu a současně účinnou ochranou, zachytáváním a neutralizací toxických molekul zabraňuje poškozování kožních buněk, dehydrataci a zrychlenému stárnutí pleti. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky, pomáhá pleti získat zpět její zdravé a rovnoměrné zabarvení.

 

Aktivní látky:

PHYTOVITYL – výborný energizující fytopreparát proti znečištění a stárnutí pleti

PURISOFT – magnet pro znečišťující toxiny a látky. Peptid získaný ze semen Moringy olejodárné

OXYGESKIN – převratná aktivní látka získaná z Lichořeřišnice větší. Usnadňuje buněnčný transport kyslíku.

Ošetření MESO-VIT 90min. 2290,-kč

Mezoterapie v topické dermokosmetice

Plnohodnotná alternativa mezoterapie, bez použití injekcí.

Zklidňující a hojivé účinky.

Efekt „vitamínové bomby“.

Komplexní péče určená pro ženy a muže od 25 let řešící problémy s nedostatečnou tonizací pleti, vráskami, pigmentovými skvrnami, přecitlivělostí pokožky.

Působení „MESO-LIKE“ A „MESO-CARE“

 1. Působení „meso-like“

  Oligoalginát PHYCOSACCARIDE je velmi bohatý na kyselinu manuronovou, která má velmi malou molekulovou velikost. Díky tomu dochází k aktivnímu průniku těchto nanomolekul do hlubší části kůže.

 2. Působení  „meso-care“

  Jako preventivní péče posiluje obranyschopnost kůže.

  Jako léčebná péče působí přímo na zánětlivý proces a inhibuje jej, ihned tak zklidňuje pleť po agresivních injekcích mezoterapie a snižuje její reaktivitu.

  Jako korektivní péče podporuje obnovu poškozených tkání.

  Díky vskutku originální kombinaci působení nanočástic kyseliny manuronové a dále dvou technických nástrojků, lze využít profesionálního, neinvazivního ošetření, které napodobuje svými účinky mikroinjekce podávané při mezoterapii. Výzkumné oddělení  Ericson Laboratoire zvolilo tři vitamíny A, C, E ve stabilizované podobě umožňující hlubší a silnější působení. Jsou zásadní pro zachování zdravého a mladistvého vzhledu pleti.

Ošetření  FRESH CAVIAR  90 min.  2490,-kč

FRESH CAVIAR – inovované ošetření, novinka roku 2015

BOHATÝ POTENCIÁL ČERSTVÝCH KAVIÁROVÝCH BUNĚK

ORIGINÁLNÍ PÉČE O PLEŤ – „CHLAZENÉ“ PŘÍPRAVKY

Bez chemických konzervačních látek, bez parfemace.

Maximální kožní snášenlivost i pro tu nejcitlivější pokožku.

Prestižní péče o obličej s pravým jeseteřím kaviárem pro muže a ženy od 25 let.

Procedura zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění.

KAVIÁR

Je vzácná a cenná látka, bohatá na výživné látky, které se nazývají VITELLUS (z latinského vita‐život) a jsou nezbytné pro vývoj a stavbu životně důležitých struktur. Vitellus obsahuje převážně fosfolipidy a fosfoproteiny (životně důležité složky buněčných membrán všech živých organismů.

Čerstvé kaviárové buňky obsahují výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny. Díky absenci syntetických konzervantů kožní buňky s vysokou účinností asimilují všechny metabolické prekurzory obsažené v kaviáru. Tento profesionální extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami představuje absolutně znamenité působení nejvyšší kvality. Jedná se o zásadní doplněk jakékoliv péče o pleť proti stárnutí.

Ošetření ENZYMACID 90min.  1990,-kč

MIKRODERMABRAZE+CHEMICKÝ PEELING+ENZYMATICKÝ PEELING=REVITALIZUJÍCÍ ÚČINEK

Vysoce účinné peelingové ošetření určené pro ženy a muže všech věkových kategorií, využívající pět dermokosmetických inovací:

 • mechanické působení s okamžitým odstraněním povrchových vrstev pokožky a odumřelých buněk
 • okamžité chemické působení vedoucí k vyhlazení a projasnění pleti
 • dlouhotrvající biologické působení trvající několik týdnů, které podporuje tkáňovou obnovu
 • revitalizující účinek na kožní buňky a produkce nových vláken kolagenu a elastinu
 • projasňující účinek s omezením pigmentových skvrn a prevencí před tvorbou nových

Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť. Při pravidelném používání vedou tato ošetření k dramatické a viditelné obnově stavu pleti a výtečné výsledky poskytují kombinaci s dalšími ošetřeními Ericson Laboratoire.

 

 

Aktivní látky:

X-PRESSIN – zesíťovaná molekula papainu

VIT.C AA2G – kombinace vitaminu C stabilizovaného molekulou glukózy s dlouhodobým účinkem

X50-DVOUVRSTVÁ KAPSLE PLGA – inteligentní molekula, která svůj regenerující účinek dodává přímo do samotného „srdce“ buněk

Ošetření PERFECTION 90min. 1990,-kč

Regulace pigmentu, nové objevy

Působení s trojím účinkem: zesvětlení pokožky, odstranění pigmentových skvrn, vysoká ochrana proti UV záření

Odborně zesvětlující ošetření pro ženy a muže od 25 let.

Inovativní způsob, který funguje dokonce ještě předtím, než se nastartuje proces tvorby pigmentu.

Melanin je pigment, který je syntetizován melanocyty a jehož syntéza je ovlivněna enzymem tyrozinázou. Účinná látka O.D.A. white blokuje tvorbu tohoto enzymu a tím přispívá ke snižování tvorby pigmentu a přináší zesvětlující účinek. Další aktivní složka této řady – LUMISKIN brzdí přeměnu neaktivní tyrozinázy na její aktivní formu. Výsledkem je postupné odstraňování hyperpigmentovaných oblastí.

Fluidy, krémy a séra řady Perfection jsou navíc obohacena ochranou před sluncem a filtry, které plní zásadní roli při vstřebávání nebo odrážení UV paprsků a omezování jejich průniku do kůže.

Ošetření FEMINITY 90min. 1990,-kč

Dermokosmetická aplikace Nobelovy ceny za medicínu z roku 2007 za práci v oblasti kmenových buněk.

Pleť je orgán závislý na hormonech, který pravidelnou hormonální nerovnováhou trpí a postupem času dochází k jeho poškození: dehydrataci, ochabování, ztrátě hustoty, nástupu vrásek a mdlého charakteru pleti.

Pro zachování své krásy a odolnosti i pleť prochází postupnými cykly a tím se obnovuje, nicméně její schopnost samostatné regenerace se postupem času zeslabuje, kmenové (rodičovské) buňky se stávají neaktivními a pleť předčasně stárne.

Toto ošetření zachovává mladistvý vzhled a ženskost díky dvěma preventivním účinkům: obnově hormonální rovnováhy pleti a ochraně kmenových buněk.

Je určeno pro všechny ženy ve věku od 25 do 45 let, jejichž pleť je chronicky dehydrovaná z důvodu cyklického kolísání hladiny hormonů.

Ošetření  ENERGY LIFT  120min. 2290,-kč

Nechirurgický lifting – bezinjekční vyplňování vrásek

Inovativní a překvapivá metoda!

O 10let mladší za 42 dní!

Toto silné, nechirurgické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury obličeje tím, že v sobě slučuje dva různé účinky.

1.krok: Morfovyplňující maska + morfovyplňující sérum. Společnost Ericson Laboratoire inspirovaná metodami kosmetické chirurgie nabízí pro vyplnění hlubokých vrásek patentovanou, neinvazivní techniku „vyplňování“, která využívá materiály, jež jsou plně biokompatibilní.

2.krok: Morfozeštíhlující maska + morfozeštíhlující sérum skýtá obdivuhodné působení. Atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje „těžkopádné“ oblasti. Je třeba upozornit na specifický účinek jeho aktivní složky, která snižuje tvorbu tukových buněk  a napomáhá syntéze nového kolagenu. Vynikající výsledky na krku prostřednictvím stimulace fibroblastů a viditelné zpevňování ochablých oblastí. Ihned pocítíte tonizující účinek!

Prožití dvojitého a velmi příjemného pocitu: pocítíte dvojitý účinek s úplně odlišnými, ale velmi příjemnými pocity, vyvolanými dvěma komplementárními tepelnými maskami:

 • Morfovyplňující maska: šetrné osvěžení, odstraňuje městnání v dutinách, zmírňuje bolest hlavy, uvolňuje oblast kolem očí a na čele.
 • Morfozeštíhlující maska: šetrně hřejivý účinek, rozpouští tuk, uvolňuje oblast čelisti a krku.

Ošetření SUPREME 90min. 2490,-kč

ZÁZRAČNÉ ÚČINKY DHE.AGE – ANTI-AGING V MENOPAUZE

DIOSGENIN – PŘIROZENÝ PŘÍRODNÍ ZDROJ DHEAGE, TKÁŇOVÁ REGENERACE, BUNĚČNÁ OBNOVA, ZPEVNĚNÍ PLETI

Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky. Řeší všechny problémy související s věkem-horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrny, žilky, citlivost pleti, nedostatečné hojení.

Diosgenin – přírodní zdroj DHEA – rostlina divoký jam obsahující zejména jednu látku – hormonální prekurzor – nesoucí název DIOSGENIN. Tato látka působí jako jakýsi hormonální doplněk, který naše tělo v případě potřeby přeměňuje na DHEA, čímž působí proti poruchám, které se postupem času objevují (únava těla nebo kůže, pokles tonizace, kolísání duševní rovnováhy). Řada je obohacena  o jedinečné přírodní glykoproteiny a polysacharidy podporující metabolismus fibroplastů a s maximální podporou umožnují vypnutí a zpevnění pleti, vyhlazení vrásek, maximální výživu a regeneraci.

Ošetření GENXSKIN 90min. 2490,-kč

GENXSKIN novinka roku 2014

KOSMETOGENETICKÉ INOVACE

Reaktivace 14 genů s viditelným účinkem proti stárnutí do 14 dnů.

Ochrana mimobuněčné matrice, anti-agingový kontrolní systém.

Nová vysoce účinná kosmetogenetická péče pro ženy a muže od 30 let.

Pro stárnutí pleti je mimo jiné charakteristický stav nečinnosti kódujících genů pro syntézu strukturních molekul dermis: elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pravá inovace: cílem dermokosmetického přístupu vycházejícího z kosmetické genetiky je stimulovat genetický potenciál a vést naše geny k tomu, aby samy odváděly práci při zlepšování stavu pleti.

Matrigenics 14G

Je výsledkem nejnovějšího výzkumu v oblasti biotechnologií, představuje účinnou látku získanou extrakcí z hnědé dlouhé mořské řasy (Undaria pinnatifida). Matrigenics 14G reaktivuje geny podílející se na syntéze, zrání a uspořádání vláken kolagenu a elastinu i kyseliny hyaluronové, čímž dochází k obnově mimobuněčné matrice zralé pleti. Dochází k vyhlazení a vyplnění očních vrásek, mimických vrásek a vrásek kolem rtů. Přináší okamžitý vypínací a zpevňující účinek. Účinnost preparátů podložena vědeckými studiemi.

 

Ošetření SKINJEXION (90min.) 2490kč

BEZPEČNÁ PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIE

Kombinace 3 HI-TECH látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků a rizik.

Ericson Laboratoire vyvinul inovativní a efektivní kosmetickou terapii – SKINJEXION, skutečnou alternativu injekčních zákroků: botulotoxinových, hyaluronových injekcí a mezoterapie. Díky synergii obsažených látek poskytuje nejen okamžitý efekt, ale i dlouhotrvající výsledky. Efektivně omlazuje a oddaluje strárnutí pokožky. Účinek salonního ošetření umocňuje použití endotermické masky a dvou nástrojků.

Hlavní aktivní látky:

IMUDILIN – přírodní peptid je derivátem kyseliny Glutamové. Svými účinky napodobujeanti-agingovou vakcínu. Posiluje buněčnou imunitu brzdí tvorbu vrásek.

SNAP-8 – biotechnologicky vyvinutá složka kombinující 8 aminokyselin pro svalovou relaxaci a s tím spojené vyhlazení hlubokých vrásek.

KYSELINA HYALURONOVÁ – kyselina o vysoké molekulové hmotnosti vyplňuje vrásky a efektivně hydratuje pokožku.