Depilace krémovými vosky LYCON | Salon de Beauté

Depilace krémovými vosky LYCON

Domů > Depilace krémovými vosky LYCON

Luxusní krémové vosky LYCON - nová epilační metoda na českém trhu

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

LYCON – precizně jemná epilace

LYCON – prakticky bezbolestná epilace

LYCON – rozmazlujte svou pokožku během epilace

LYCON – samotově hladká pokožka bez chloupků

LYCON je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality.

LYCON - sametově hladká pokožka bez chloupků

Produkty pro domácí péči LYCONspa

Je důležité vědět, jak pečovat o epilovanou pokožku i mezi jednotlivými návštěvami salonu.

Asi 10 až 14 dnů po epilaci můžete cítit slabé svědění v epilované oblasti. To je čas, kdy se dorůstající chloupky snaží prorazit cestu pokožkou. Je potřeba začít s exfoliací pleti a opakovat ji alespoň 1xtýdně až do další návštěvy salonu. Zároveň je důležité používat tělové mléko, jež obsahuje přírodní antiseptika (Tea tree olej apod.).

TEA TREE SOOTHE s Tea Tree olejem, růží a heřmánkem 250ml 490,-kč

Lehké snadno vstřebatelné tělové mléko, které rychle regeneruje a hydratuje pokožku, zatímco pomáhá minimalizovat vznik kožních problémů a zarůstání chloupků. Obsahuje tea tree olej, jenž je znám svými antibakteriálními účinky a výtažky z růže a heřmánku pro zklidnění pokožky.

BODY EXFOLIANT s grepem, citrónem a bambusem 200ml 450,-kč

Lehký a krémový tělový peeling s drcenými bambusovými vlákny. Rychle odstraňuje suchou kůži a odumřelé buňky, uvolňuje ucpané póry a napomáhá odhalit a uvolnit zarůstající chloupky.

INGROWN-X-IT SOLUTION 125ml 610,-kč

s kyselinou salicilovou, kyselinou mléčnou, allantoinem a arnikou
Tato průlomová formule ve spreji je určena pro obličej a celé tělo. Lehce exfoliuje pokožku a napomáhá minimalizovat výskyt zarostlých chloupků a nepohodlí při jejich zarůstání. Arnika a allantoin zklidňují zaníceně vypadající červené pupínky a podporují regeneraci kůže. Skvělé po epilaci, holení, použití epilačního krému, elektrolýze, a pro pravidelně namáhanou a přetíženou pokožku. Přípravek neirituje kůži ani nepálí.

Výrobek ve spreji je ideální pro zklidnění a ošetření epilované pokožky.