Dárkové poukazy | Salon de Beauté

Dárkové poukazy

Domů > Dárkové poukazy

Dárkové poukazy je možné zakoupit na jakoukoliv službu či kombinaci služeb (bez uvedení ceny poukazu). V prodeji jsou také poukázky v hodnotě 500,-kč  1000,-kč  2000,-kč. Obdarovaný si vybere službu dle vlastního výběru z nabídky salonu.

 

 

 

 

 

 

 

Dárkové balíčky

Dárkový balíček je cenové zvýhodněná kombinace služeb (viz nabídka). Na dárkovém balíčku není uvedena cena, pouze jednotlivé služby s délkou trvání procedur.

Platnost poukazů a dárkových balíčků je 6 měsíců od vydání. Po dohodě je možné platnost prodloužit.

Pečlivě poukázku uchovejte, nelze nahradit v případě ztráty!

Dárkové poukazy a balíčky si můžete objednat a převzít:

OSOBNĚ na adrese Salon de Beauté, Náměstí Přemysla Otakara II, čp. 28, České Budějovice

Mobil: +420 776 685 005
Tel.: +420 386 353 238
E-mail: info@trvalakrasa.cz

NA DOBÍRKU je nutné objednat poukaz nebo dárkový balíček s dostatečným předstihem.

Poštovné a balné je 120,-kč.

Dárkové balíčky – relaxace pro ženy i muže 

Balíček ENZYMACID BODY - 60 min. + ZDARMA masáž obličeje 30 min.

Vysoce účinné peelingové tělové ošetření s vícenásobným účinkem. Okamžitě zlepší kvalitu pokožky celého těla, působí na různé kožní problémy, zhrublou pokožku, jizvy, vrásky, pigmentové skvrny. Ošetření zaručuje maximální výsledky bez podráždění, bolesti a zčervenání. Péče je určená pro ženy i muže všech věkových kategorií. Spolu s kosmetickou masáží obličeje zažijete dokonalé ošetření těla a relaxaci.
 

Balíček FRESH CAVIAR - 90 min. + manikúra OPI 45 min.

Tato luxusní kosmetická péče obsahuje extrakt s čerstvými kaviárovými buňkami, které mají schopnost okamžitě pronikat do pokožky. Ošetření je zaměřené na buněčnou stimulaci, zpevnění pokožky, její hydrataci, výživu a čištění. Produkty neobsahují chemické konzervanty a jsou určeny pro ženy i muže, kteří požadují tu nejvyšší kvalitu. Během masky si vychutnáte manikúru OPI – kompletní ošetření rukou s relaxační masáží.
 

Balíček GENXSKIN - 4 anti-age ošetření GENXSKIN + zdarma GENXSKIN LIFT SÉRUM G14

GENXSKIN - anti-age control system - kosmetogenetická péče, která reaktivuje 14 genů s viditelným účinkem proti stárnutí do 14 dnů. Navrací pleti pevnost, elastičnost a tzv. "trojúhelník krásy", jenž je typický pro mladou pleť. V rámci balíčku dostáváte zdarma GENXSKIN LIFT SÉRUM G14, které okamžitě vypíná a restrukturalizuje pleť. Bojuje proti známkám stárnutí, revitalizuje buněčné spoje a detoxikuje buňky.